Amanda Apollo

26. března 2016 v 9:45 | Izon |  SYSTEM CHARACTERS

POPIS POSTAVY

Amanda je italka, i když na to vzhledově nevypadá. Dostala se do základny vyjímek už v dosti mladém věku, takže si na svou domovinu moc nepamatuje. Amanda je vysoké postavy, její výška přesahuje 180 centimetrů. Je hubená štíhlým způsobem. Díky hodinám a hodinám běhu a sportování, přičemž trénovala, docítila toho, že se jí na rukou, břichu, zádech a nohou vytvořily slušné svaly. Teď už k detailnějšímu popisu. Její vlasy mají půlměsíční červou barvu. To je na ní nejvýraznější charakteristika. Většinou je nosí v culíku nebo drdolu, vyjímečně v copu, ale nikdy rozpuštěné. No, nedivte se, kdyby si je rozpustila, měla by je dlouhé někam pod zadek. Vlasy si netříhala od svých sedmi let. Další výraznou charakteristikou jsou její oči světle hnědé barvy, ve kterých je vždy příjemný přátelský třpyt. Její kůže je olivové barvy a nese téměř neznatelné známky po opálení.
Amandin styl oblékání je úplně mimo dobu. Zatímco jiní mají svůj "Swag" nebo "Emo", Amanda na sebe vzala styl z dob Říma. Na jejím těle často uvidíte pancíř z bronzu a jiné části brnění, včetně helmy-čelenky, která je jejím nejoblíbenějším dílem toho všeho. Je úplný fanatik do kožených a bronzových věcí. Nosí náušnice ve tvaru hlavy lva, které jsou ze stříbra. Nemá ráda, když ji někdo vidí v nočním oblečení. Bez brnění se cítí snadno zranitelná. Na zádech má tetování, které vypadá jako hadí šupiny.

Jinak už přejdeme k její povaze. Amanda je přátelský a otevřený typ člověka. Můžete se s ní bavit téměř o čemkoliv, pokud to nebudou kluci, to je citlivé téma. Na rtech má pořád úsměv a často se směje. Ráda ostatním pomáhá a neumí se na nikoho zlobit příliš dlouho. Je svým přátelům oddaná. Není to zase tak, že by za nimi pořád chodila a practice stalking, spíše tak, že pokud za ní příjdete, nebude se chovat nafoukaně a neodežene Vás. Vychází téměř se všemi, jiní ji tém pádem neznají. S nikým nechce být nepřítel a když už ano, bude to mít svůj padný důvod. Třeba zkuste ublížit jejím kamarádům a uvidíte. Rozseká Vás na kousíčky, ať už je v jakémkoliv oblečení. Nedokáže lhát a je upřímná. Umí ale jednu vzácnou věc. Pokud ji na Vás něco vadí, umí to říct takovým tónem, že se nedokážete urazit. Žije skromně. Na druhou stranu, její veselá a šťastná stránka se projevuje jen zvenku, vevnitř je to samý smutek. Je ale odhodlaná smutek neprojevovat, aby tím náhodou neovlivnila ostatní. Amanda říká, že dala své srdce do brnění.

Jak již bylo zmíněno, pochází z Itálie, přesněji z hlavního města Říma. Její schopnost byla objevená už když byla malá. Amandini rodiče trvali na tom, že když už dostala takovou moc, musí ji umět ovládat a tak ji odvezli do základny, kde začala chodit do školy. Amanda považuje základnu jako pravý domov. Později začala pracovat jako jedna ze stráží Brány fantazie a celkově základny. Pravdou ale je, že i když základnu miluje, jednou by chtěla odejít do venkovního světa. Důvodem je to, že se nikdy nedostala ven ze základny, nepočítaje výpravy za nějakou uteklou bytostí.

SCHOPNOSTI

- Amanda má extrémně dobré lukostřelecké schopnosti a celkově na všechno, co se do něčeho trefuje. Má velmi dobré - možná i trochu dokonalé - schopnosti v míření. Její příjmení - "Apollo" - to jen dosvědčuje. Neprovuje žádné známky schopností, které by pocházely ze schopností vyjímek, ale i přesto vyjímka je. Na druhou stranu je bez svého sekaie Tyraela bezbranná, protože je to její jediná zbraň.

DALŠÍ INFORMACE O POSTAVĚ

  • VĚK: 20 let
  • NAROZENINY: neznámé
  • POHLAVÍ & DRUH: Žena - Člověk/Smrtelník/Stráž/Mistryně zbraní na dálku
  • DŘÍVĚJŠÍ BYDLIŠTĚ: Řím, Itálie
  • JAZYKY: angličtina, italština, latina (75%)

SEKAI


Amandin sekai má podobu malého papouška, který se jmenuje Tyrael. Je to sameček neznámého druhu. Je vzhuba třináct centimetrů velký a jeho rozpětí křídel dvakrát tolik. Tyraelova barva je zářivě žlutá až bolí do očí. Na křídech má také bílá pera a na hlavě oranžovo-červenou skvrnu. Samozřejmě nesmím zapomenout zmínit jeho oči, které vypadají jako černé korále. Většinou se v těchto očích leskne zvědavost.
Co se Tyraelovy povahy týče, je velmi upovídaný. Nevydrží chvilku zticha, ať už je to v jakékoliv situaci. Většinou to, co říká, nedává vůbec smysl. Je vynalézavý a i když se to nezdá, jeho inteligence překračuje hranice inteligenci normálních ptáků. Přece jen je to sekai. Dále je také nenažraný. Jediné chvíle, kdy je v klidu a nic neříká, je když něco jí. Říká, že to všechno vysportuje. Jinak se celkově dá říct, že je hyperaktivní ptáček. Není moc boje-znalý, ale jeho velké plus je oddanost a věrnost Amandě. Proto, i když není jako zbraň moc silný, bojuje vždy na 100%. Není časté, že se stane, že pokud mu někdo dá zabrat a on spadne až na dno, zvedne se a bojuje dál.
Tyrael se mění v luk a toulec šípů. V toulci je tucet šípů, které se doplňují každých sedm minut. Obsahuje jedové, kouřové, extra silné na proražení těžkých materálů, normální a omračující šípy. Luk je dvakrát zakřivený a i přesto, že není jezdecký, jeho rozměry jsou v měřítku velké. Je vyroben ze speciální slitiny, která nemá v reálném světě jméno.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama