Christian Ken

27. března 2016 v 13:21 | Izon |  SYSTEM CHARACTERS

POPIS POSTAVY

Sice to tak nevypadá, ale Christian je Drakeův starší bratr. Někdo by řekl, že jsou to dvojčata, ale přece jen tento rozdíl jeden rok neznatelný. Christian je oproti Drakeovi vysoký, jeho výška je něco přes 185 centimetrů a jeho kůže nese nádech živé barvy. Býval i opálený. Jeho postava je štíhlá a jeho záliba pro sport je na něm vidět. Jasně rýsované svaly na břiše a hlavně na pažích to jen potvrzují. Jeho vlasy mají stejnou barvu jako Drakeovi - půlnoční černé barvy. Zatímco Drake je má stále rozčepýřené, Christianovy vlasy jsou rovné. Zakrývají levé oko, což je další podobnost k Drakeovi, který má vlasami zakryté pravé. Christianovo pravé má barvu tmavě hnědou, téměř černou barvu. Levé oko, kterému se také přezdívá "hvězdné", má barvu jasně oranžovou. Christiana od Drakea snadno rozeznáte podle piercingů na dolním rtu a také náušnici na pravé straně. Jinak nenosí žádné další šperky. Kdyby si sundal tričko, snadno rozeznáte tetování na pravé paži. Jedná se o bílou růži a pod tím text: "Vita est diversa", v překladu z latinštiny "Život je rozmanitý." Jinak jsou si s Drakeem až nezdravě podobní, jak v obličeji, tak ve stylu oblečení.
Christian má v oblibě oblečení kožených typů, ale neohrne nos ani nad džínovinou. Není v oblečení jinak vybíravý, ať už je to jakákoliv barva či styl. Většinou ho ale uvidíte v tmavě modrých džínech, elegantních pánských botách, přiléhavém tričku a ve dlouhém rozepnutém černém kabátu s vysokým límcem. Nesmírně mu sluší černé sluneční brýle. Přes léto ho uvidíte ve volných tílkách a kraťasech, případně u vody v swimming trunks.

Sice jsou si s Drakeem ve vzhledu podobní, ale v povaze je Christian přesný opak. Je extrovert, rád se baví s lidmi a nebojí se projevit funky náladu. Nerad je na lidi zlý a téměř ho nelze naštvat, jak si zachovává chladnou hlavu. Řeší nejenom své problémy, ale i jiných, pokud si to daný žádá. Naopak starosti si nechává pro sebe, aby si nad tím ostatní nemuseli lámat hlavu. Často se směje a vypadá celkově jako šťastný. Se všemi má pochopení. Na druhou stranu, taková bílá vrána v jeho povaze je to, že je až moc oddaný svým přátelům. Dokázal by pro ně udělat cokoliv a klidně by kvůli nim přešel na temnou stranu, jen aby je ochránil. Tuto přátelskou ochranu však ještě více převršuje bratrská láska k Drakeovi. To by v tom případě byl schopný i zradit přítele. V srdci má k Drakeovi ochranitelský pud. Chápete, takový bromance.
Je pracovitý a rychle pochopí každou situaci. Rozhodnutí ostatních respektuje, i když kdyby v tom viděl chybu, nemá problém Vás opravit, případně něco podotknout. Nedokáže nečinně přihlížet, zatímco ostatní něco dělají.
Miluje vodu a celkově plavání. Jeho nejoblíbenější zvíře je pes (jeho Razon, samozřejmě). Nesnáší oheň a bojí se koček - proto nevychází s Aurou, Nateniným sekaiem. Když uvidí kočku, začně vyšilovat jako malá holka a je total dead. Baví ho studium, sportování, ale hlavně vaření. Protože žil jenom s matkou, naučil se to z jejího umění.

Christian se narodil v Liverpoolu. Jeho otec žil odděleně, takže bydlel s matkou a bratrem. O světě vyjímek se dozvěděl už v mladém věku, stejně tak jako o jeho schopnostech, coby napůl vyjímky. Jeho matka mu říkala, aby si tuto informaci nechal pro sebe a neříkal o tom Drakeovi. Věřila, že tak bude jeho bratr žit v klidu dětství. Trénoval se už když byl malý. Ve škole měl dobré známky a studium mu šlo dobře. Dokonce byl i ve školním klubu voleybalu. Jednoho dne, když se vrátil domu ze školy, spatřil příšeru - Drakea v jeho bestiální podobě a matku na zemi v bezvědomí. To bylo poprvé, co musel použít Razona v jeho zbraňovém módu. Když si uvědomil, že je to Drake, chtěl ho sestřelit sedativem, ale v tu chvilku se jeho bratr změnil zpátky v obyčejného člověka a také padl do bezvědomí. Christian panikařil a nevěděl, co má dělat a tak se šel podívat na matku. Díky bohu ani jeho matka ani Drake neměli žádná zranění, kromě drobných modřin a škrábanců. Když se jeho matka probrala, řekla Christianovi: "Drake už teď o své schopnosti ví. Musím Vás teď odvést na jedno místo, kde budete v bezpečí. Bude to v pořádku, Chrisi. Jenom svému bratrovi neříkej, co se tu stalo. Bude to lepší." Christian přikývl. Spolu s matkou odjeli do základny vyjímek. Také jako jeden z mála lidí ví, kde se základna skutečně nachází.
Po pár hodinách se Drake probral. Christian mu řekl pravdu, avšak vynechal tu část s bestií. Lhal mu v tom, že tu jeho kvůli němu, protože má schopnosti vyjímky. Drake to vzal jako skutečnost a od té doby žijí v základně.

SCHOPNOSTI

- Christian má podobnou schopnost jako jeho bratr Drake. Narozdíl od Drakea, který manipuluje s dušemi, které zabil a bere si jejich podobu na sebe, Christian umí díky oku povolávat iluze. Tyto iluze nejsou skutečné a připomínají duchy. Když se jich dotknete, ucítíte teplo, ale jejich obraz se zachvěje a Vaše ruka tělem dané iluze projde, jako když zacláníte světlo. Christian dokáže pouze udělat iluze živých bytostí, nedokáže udělat věci nebo děje (kromě ohně a vody). Platí stejné pravidlo jako u Drakea, že dokud bude mít své "hvězdné" levé oko, může iluze vytvářet.

DALŠÍ INFORMACE O POSTAVĚ

  • VĚK: 20 let
  • NAROZENINY: neznámé
  • POHLAVÍ & DRUH: Muž - Člověk/Smrtelník/Dozorce
  • DŘÍVĚJŠÍ BYDLIŠTĚ: Liverpool, Anglie
  • JAZYKY: angličtina, němčina, italština

SEKAI


Razon, ve skutečnosti pár pistolí druhu Desert Eagle je černý německý ovčák. Je jako jediný známý sekai, který má v momentální době moderní podobu zbraně, což znamená, že pochází z moderní generace sekaiů.
V podobě zbraně je Razon krátká palná zbraň, využívající černý střelný prach. Je vyrobena z kovu, pro lepší držení. Není to ale obyčejná zbraň. Razon se dokáže přepnout do různých módů. Zatímco samotný Desert Eagle je jednoranová zbraň, Razon se umí přepnout do módu samočinné (automatické) zbraně, umožňující přidržením spouště střelbu dávkou. Zásobování munice je na 9 kulek. Bohužel je Razon pouze zbraň, nikoliv munice, tudíž se musí doplňovat. Délka hlavně je 152 mm.
Jinak je Razon obyčejný černý německý ovčák, věrný svému pánovi. Je inteligentní a mnohokdy radí Christianovi co a jak. Jejich vzájemná důvěra je ohromně velká. Christian nerad Razona používá jako zbraň, bere ho spíše za společníka, protože ho získal jako sekaie ještě když byl Razon štěně.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama