Drake Ken

26. března 2016 v 11:37 | Izon |  SYSTEM CHARACTERS

POPIS POSTAVY

Drake na pohled připomíná temného EMO kluka. Pravda je ale daleko. I když dejme za pravdu, že temný je, patří do kategorie tajemných lidí, nikoliv EMO. Začnu jeho vzhledem. Drake je nižší postavy, ale za to je sportovně vytrénovaný. Je štíhlý, možná i trochu vyhublý. Na jeho těle moc nejsou vidět svaly, ale silný je. Jeho vlasy jsou černé barvy. Nosí je rozčepýřené a zakrývají jeho "posmrtné" pravé oko. To je taková zajimavá věcička, díky které ovládá mrtvé, ale o tom až pak. Posmrtné oko má barvu jasně oranžovou, zatímco levé oko má barvu růžovo-červené. Drakeova kůže je bledá, avšak není to ta mrtvolná, spíše neopálená. Když přejdu níž, můžete si všimnout jeho rukou, na kterých jsou věčně černé kožené rukavice. Kdyby si rukavice sundal, na levé ruce byste našli na prsteníčku prsten s lebkou a na pravé ruce, na prostředníčku taktéž další prsten s vsazeným drahým neznámým kamenem. Na krku se mu houpe stříbrný řetízek a na řetízku jakýsi černo-oranžový kámen. Kromě těchto ozdob má na levém uchu pierching ve tvaru hada. Toť vše k jeho šperkům. Další ozdobou je tetování černé růže a pod ním text: "Et cum sit mors", což znamená v latině: "Nechť tě smrt doprovází", které leží na levé paži. Kromě toho má na zádech hlubokou jizvu od obrovských drápů, která se táhne po páteři dolů. Jizvu získal při jedné z bitev s monstrem, které uteklo z jedné knížky. Údajně to byl drak.
Tvrzení, že je EMO je totálně špatně. Drakeův nejoblíbenější oděv je mikina s velkou kapucí, která mu zakryje obličej. Když je jaro a léto, obléká si jen mikinu. Na podzim a zimu si ještě bere dlouhý černý kožený kabát. Co se kalhot týče, buď to jsou džíny nebo lovecké kalhoty. Džíny mu totiž kapku překáží a nejsou tolik pohyblivé. Nejlepší volbou jsou tedy černé kalhoty s koženými pásky a dlouhé černé vysoké boty, matně připomínající kozačky.
Drakeova povaha není o moc světlejší než jeho vzhled. Patří do skupiny introvertů. S nikým se nebaví a působí nepřátelsky, narozdíl od jeho bratra. Nemá potřebu dělat si kamarády a vystačí si sám se sebou, takže někteří by si mohli myslet, že je opuštěný a osamocený. Ti, kteří s ním nemluvili, si o něm nedokáží udělat obraz a nedokáží určit, zda je záporák nebo klaďas. Jeho výraz ve tváři je vždy takový neutrální, zčehož se nedá vůbec nic vyčíst. Přinejlepším, když nemá totální poker face, uvidíte znuděnost nebo nezájem. To je tak vše, co projevuje. Na druhou stranu umí rychle jednat a zachovává si chladnou hlavu. Ztrácí hlavu jen tehdy, když je zahnán do kouta a jak víme, zvíře, které je ve smrtelném zoufalství, dokáže mnohokdy cokoliv. Tehdy je Drake donucen dělat i drastická opatření a jedná bezhlavě.
Je přesný opak svého bratra Christiana. O Drakeovi se vůbec nedá říct, že by byl pracovitý, ba právě naopak. Je lenoch, který sedí na místě a kouká, jak ostatní dřou. Nikomu dobrovolně nepomáhá, pokud to ten druhý nežádá. Stará se jen o své věci a záležitosti. Jediná věc, která ho baví je lov monster, přičemž se dokonce i usmívá. Miluje silné protivníky a výzvy. Někdy se to sice zdá, ale není sebevědomý, spíše cílevědomý. Není to zase ale tak, že by sebevědomí postrácel. Zná své hranice. Kromě lovu se také zabývá hraním videoher, v čemž je mistr. Jeho nejoblíbenější barva je černá, bílá a modrá. V jídle není vybíravý, ale přímo zbožňuje italská a francouzská jídla. Další věc, kterou dělá s oblibou je trénink a věnování se svému sekaiovi Auranovi.
Jeho minulost není moc známá, ale vše, co se veřejnost a zbytek lidí dozví je většinou z Christianova vyprávění. Jeho otec byl obyčejný smrtelník, zatímco matka vyjímka, což znamená, že je napůl vyjímka. Drake sám se minulostí nezabývá a bere to jako ztrátu času. Říká, že by se člověk měl dívat do budoucnosti a ne hledat chyby v minulosti. To je velice nemoudrá myšlenka. Drake vyrůstal se svým bratrem Christianem v Liverpoolu. Jeho dětství i dospívání bylo poklidné, avšak ve věku šestnácti let se začalo jeho okolí chovat divně. Jednou, když byl doma se svou matkou, do jeho domu se dostala jakási uteklá bestie. Jeho matka věděla o Drakeové a Christianově schopnosti a proto nechala jednu zbraň - později Aurana - zapečetit do těla zvířete. Zatímco Christian o své schopnosti věděl a dokázal ji ovládat, Drake se to teprve tehdy dozvěděl. Poté, co bestie uhodila jeho matku a ta padla do bezvědomí, Drakeova schopnost se probudila naplno. Násilím donutil Aurana, aby se změnil na zbraň (což bylo trochu nemožné, protože pokud Auran ještě není s Drakeem v psychickém spojení, nemůže s ním Drake manipulovat) a bestii zabil. Poté se sám na bestii změnil. Když se Christian vrátil domu, uviděl matku na zemi v bezvědomí a bestii uprostřed obýváku. Nevěděl, že je to Drake a tak povolal Razona - jeho sekaie - a chtěl bestii zabít. Včas si ale uvědomil, že to Drake je ona bestie a když si tuto skutečnost uvědomil i Drake, změnil se zpátky na člověka a omdlel. Když se probudil, ležel na ošetrovně a právě mu nějaká dívka obvazovala rány, způsobené původní bestií. Byla to Nate s kterou se poté spřátelil a byla jeho první kamarádkou v základně. Začal chodit do školy, trénovat a to vše pod dozorem jeho bratra. Rád se toulá ven za hranice základny, i když je to proti pravidlům.

SCHOPNOSTI

- Drake má kontrolu nad nekromancií. Jeho magie, pocházející ze světa vyjímek, je taková, že na sebe dokáže vzít podobu duše, kterou zabil. Většinou se jedná o silná monstra, které zabil a jejich duši si ponechal. Samozřejmě tato magie funguje i na lidi - pokud nějakého člověka zabije - a jiné živé bytosti. Jediné, co na sebe nemůže vzít je podobu mladší lidské dívky, to je jeho omezení. Ne že by to někdy potřeboval. Dokud bude mít své "posmrtné" pravé oko, může se měnit. Oko je vlastně taková hranice mezi živým a mrtvým světem.

DALŠÍ INFORMACE O POSTAVĚ

  • VĚK: 19 let
  • NAROZENINY: neznámé
  • POHLAVÍ & DRUH: Muž - Člověk/Smrtelník/Lovec příšer/Pro-Gamer/Lovec bohů
  • DŘÍVĚJŠÍ BYDLIŠTĚ: Liverpool, Anglie
  • JAZYKY: angličtina, řečtina, němčina, francouzština (50%, všechny základní slova + fráze, pojmy zvířat, míst a jídel)

SEKAI

Havran, černý jako noc je ve skutečnosti dlouhý meč ze stříbra. Zbraň není ničím zvláštní, snad kromě čepele. Ostří je z červeného kovu s vyrytými runami na jedné straně. Meč je velmi ostrý a nemá ani jeden zoubek, i přes jeho stáří. Drake si na své zbrani dává záležet a klidně hodiny stráví broušením čepele.
Ve zvířecím módu vypadá meč jako velký černý pták jménem Auran. Jeho velikost se dá přirovnat k menšímu orlovi bělohlavému. Auran je velmi agresivní a bojovný, což dosvědčuje jeho ostrý černý zobák a extrémně ostré pařáty. Auran je není příliš rychlý, to mu jeho velikost moc nedovoluje, ale za to umí dobře manévrovat a je hbitý. Miluje létání. S Drakem samotným vycházejí v míru, i když ho ze začátku nesnášel kvůli jeho historii ale poté se spřátelili a Auran začal brát Drakea jako svého pána, nikoliv jako společníka. Drake samotný Aurana zbožňuje a má ho o hodně radši než některé lidi, přestože je Auran jen zbraň s duší zvířete.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama