Marc Allen

7. dubna 2016 v 8:29 | Izon |  SYSTEM CHARACTERS

POPIS POSTAVY

Marc je dospělý muž. I když vzhledově je dospělý, psychicky je svým způsobem ještě jaksi dětinský, dle měřítek. Tedy, ne přímo dětinský, ale říká, že se snaží chovat se mladě. Celkově jeho výška činí přes 185 centimetrů, spíše kolem těch 190, ale kdo ví kolik, když se nikdy neměří. Působí na první pohled trochu otrhaně, ale mile a přátelsky, nijak nebezpečně. Ano, Marc je svým způsobem velmi mírumilovný, pokud nejde o úklid. Sice jako uklízeč nedělá, ale na pořádek si potrpí. Začnu-li jeho vlasy, můžu o nich říct, že mají čokoládovou barvu nebo takovou barvu tmavšího vlašského ořechu. První známkou jeho pokusu o mládí je gelování vlasů, ale to je jen detail. Rozhodně nenosí styl "koště na hlavě", jeho vlasy jsou narozdíl od některých nezkušených puberťáků (nebo spíše dětí, co se snaží vypadat dospěle) nagelované elegantním způsobem. Marc má kůži opálenou a tomu se každý diví, poněvadž celý den tráví v řídící věži, kde se dívá do monitorů. Aneb zde je důkaz, že se můžete opálit dlouhodobým koukáním do počítače či jiných obrazovek. I když je to k neuvěření, i přes jídelní zvyky (nezdravá jídla, která dennodenně jí) a sezení u počítače má poněkud zpevněné tělo, taková decentnost. Když přejdu dál, mohli byste si všimnout černých brýlí, které nosí. Marc trpí silnou oční vadou, takže bez brýlí nic nevidí. Extrémně rozmazaně možná. Jeho oči samotné mají barvu tmavě hnědou až vypadá jako černá. Na tváři má mírné vrásky kvůli věčnému úsměvu, vůbec ne z mračení. Marc je hold takové sluníčko.
Jeho styl oblékání je různý. Nemá problém se projít v teplákové soupravě nebo kvůli rozesmání ostatních by klidně šel i v pyžamu (pokud nějaké nosí, ehm...). Většinou si na sebe bere volnější trička s krátkým rukávem a k tomu džíny nebo jiné kalhoty. Jako boty většinou nosí sportovní, někdy i elegantní pánské. Barevná kombinace mu nevadí, jednou si dokonce vzal sytě růžové tričko s nápisem: Jsem dobrá máma, kterou mu podstrčila Nate. Ono mu to samozřejmě nevadilo. Výtlem byl neuvěřitelný.
Jak se dá tušit, Marc je optimistický, možná i kapku vysmátý druh člověka, který se vždy snaží o dobrou náladu, jak svou, tak i u ostatních. Nemá problém ze sebe dělat centrum smíchu a umí si ze sebe dělat srandu. Ve většinu situacích nebere nic vážně (čímž pořádně naštve Drakea, který všechno vážně bere). Vždy má na jazyku nějakou poznámku, která všechny rozesměje nebo se ztrapní. Ne že by mu na tom nějak záleželo. Je takový pohodář, který si nenechá zkazit náladu za každou cenu. Vždy ale nebyl takový. Když byl mladší, choval se uzavřeně a všechny od sebe odháněl ve snaze zůstat sám. Váže se to s jeho historií s jedním tragickým bodem v jeho životě.
Marc žil život jako každý jiný muž. Vyrůstal v N.Y., kde i studoval a později chodil do práce. O světu výjimek neměl ani tušení. Dříve pracoval v počítačové společnosti, vyvíjející software a podobně, takže měl zkušenost s počítači už jako pracovník. Ve věku 23 let potkal jednu slečnu, o dva roky mladší, do které se zamiloval. Jmenovala se Elizabeth a pracovala jako cukrářka. Elizabeth se poté také zamilovala do Marca a jejich láska by mohla trvat věčně. Nic jiného pro ně neexistovalo. Marc, extrémně uzavřený a Elizabeth měla povahu, jakou byste teď našli u Marca. Dokázali ale spolu žít bez větších hádkách. Po tom, co Elizabeth zjistila, že je těhotná se chtěli vzít. Den před svatbou řekla Elizabeth Marcovi: "Kdybys měl někdy druhý život, zkus být přátelštější a otevřenější. Mnoho lidí by si tě zamilovalo." Na to se jen Marc usmál a řekl: "Ale já nepotřebuju, aby mě milovalo mnoho lidí. Potřebuju jenom, abys mě milovala ty." Tehdy Marc ještě nevěděl, co ona slova skutečně znamenala. Druhý den, v den svatby, měla Elizabeth ošklivou autonehodu a byla převezena do nemocnice. Její poslední slova byla: "Miluju tě, Marku. Navždy." A pak zemřela v nemocnici i se svým dítětem, které se nikdy nenarodilo. Mnoho dní a měsíců se utápěl v žalu, ale pak se rozhodl, že bude žít tak, jak chtěla Elizabeth, aby žil. Začal být otevřenější a milejší, přesně takový Marc, kterého známe dnes. Řekl si, že ten dřívější Marc zemřel při autonehodě s ní a tady stojí pouze Marc No.2. Když ho objevilo zařízení, byl převezen do základny, kde si díky své povaze okamžitě našel přátele - Christiana a Amandu, kteří ho přivezli a další, kteří mu pomohli emoční ránu zocelit tak, že se rána nikdy neotevře. Byl nesmírně šťastný a díky mnoho dalším rokům v základně si vybudoval respekt u některých lidí (u Drakea nebo Nate určitě ne) a byl brán jako vysoce postavená osobnost. Po smrti původního velitele řídící věže se ujal své práce.

SCHOPNOSTI

- Marc dokáže vycítit magickou sílu na velkou vzdálenost. Proto je častým kandidátem na mise za vyjímkami, ale on odmítá, jelikož sám výjimky monitoruje z řídící věže. Kromě toho zvládá otevírat a zavírat portály dle své vůle, avšak žádnou speciální další schopnost neovládá.

DALŠÍ INFORMACE O POSTAVĚ

  • VĚK: 27 let
  • NAROZENINY: neznámé
  • POHLAVÍ & DRUH: Muž - Člověk/Smrtelník/Vychovatel/Instruktor/Velící řídící věže
  • DŘÍVĚJŠÍ BYDLIŠTĚ: New York, Spojené státy Americké
  • JAZYKY: angličtina (americká), němčina
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama