Naoto Shun

6. dubna 2016 v 12:42 | Izon |  SYSTEM CHARACTERS

POPIS POSTAVY

Naoto, zkráceně pouze Nao (Naoto moc nemusí, když jí někdo říká celým jménem, protože dostala chlapecké jméno), je dívka pocházející z ostrova Okinawa v Japonsku. Naoto je, co se postavy týče, malá, její výška je pouhých 160 centimetrů, možná i méně. I váha není o moc lepší. Není to fyzicky moc znát, ale váží jenom něco kolem 55 kilogramů, což je na její věk málo. Většinu z váhy zaujímá svalstvo, nepatří mezi ty lidi, kteří vypadají jako jídelní hůlky. Spíše by se dalo říct, že je velmi velmi štíhlá. Vzhledově by mohla být i hezká, nebýt věčného poker face a chladného výrazu, který některé může snadno odradit. Naotina kůže je světlá a neopálená, nikoliv bledá. Nao je člověk, který se snadno opálí a pak opálení ještě rychleji zmizí. Přesně opačný efekt, který ještě světlou pleť pozvedává jsou vlasy černé barvy s lehkým modrým leskem. Rozpuštěné je má někam do půli zad a nerada si je stahuje do culíku. To už si radši udělá rybí cop nebo cop na jednu stranu. Vlasy jí zakrývají levou stranu obličeje, proto je těžké se jí podívat do očí, hlavně už proto, že když se tam podíváte, spatříte jen ledovou pustinu. Někteří, kterým Nao sama svolí, uvidí i na ledové pustině život. Je to ale neobvyklé, vidět její oči s nějakým citem. Dalo by se i říct, že je bezcitná. Kvůli své doktorské práci, dříve trochu více brutálnější. se musela naučit jednat i když vedle ní někdo křičí bolestí. Při takových situacích, kdy před ní někdo umírá či podobně se naučila uzavřít se do sebe a zcela ignorovat význam křiku. Pokud někdo špatně chápe její povahu nebo Naoto štve, vidí v ní pouze čiré zlo, které nejde přemoct. Nevzdává se snadno, ale když pochopí, že je dobré ustoupit, ustoupí. Rozhodně se nebude dál bít do krve kvůli nějaké 'cti'. Vždy dává mozku přednost před srdcem. Nesnáší, když se někdo snaží o nemožné či dosáhnout něčeho, co čeho dosáhnout nelze. Je něco mezi realistou a pesimistou. Stejně tak nesnáší 'rebely', kteří si myslí, že jsou bůhví jak moc odvážní, když porušují pravidla. Tehdy nebude váhat jim dát pěstí a naučit je poslušnosti. V základně by mohla kdysi dělat vychovatele, ale kvůli této části povahy radši nikdo nechtěl nic riskovat. Nestojí na ničí straně, takže je logické, že se postaví na tu, která je pro ni v tu danou chvíli více výhodná. Toť k její povaze.
Co se jejích zálib týče, Nao miluje vodu. Cítí se v ní svá a ničím nespoutaná. Kvůli svému rodnému místu na ostrově spoustu času trávila ve vodě, ať už to byl oceán nebo bazén, nepočítám-li vanu. Jak již bylo řečeno, jedná se o ostrov Okinawa, patřící Japonsku. Tato oblast je bohatá na turistické zájezdy a je tam dost luxusních hotelů a atrakcí. Nao se narodila v místní nemocnici. Její matka - majitelka jednoho hotelu a otec - lékař v blízké nemocnici, ji měli rádi. Narodila se jako druhá v rodině. Měla o tři roky staršího bratra, který se jmenoval Shiro. Nao už od malička bývala velmi blízká se svým bratrem. Naučila se sledovat lidi, aby z nich vyčetla náladu, povahu nebo třeba příští chování či odpovědi. Doprovázela svého otce do práce a tam ho ráda sledovala. Shiro byl od malička zase problémista a tak dostával výprasky, nejen od rodičů, ale i od turistů, kterým dělal neplechy. I když byla Nao mladší, držela nad svým bratrem pevnou ruku. Své léčitelské schopnosti coby vyjímky objevila už jako malá a touto schopností pomáhala bratrovi od jeho ran.
Když bylo Naoto šestnáct, její bratr udělal velkou loupež, coby zkušený zlodějíček a byl volán k soudu, kde ho odsoudili do vězení, protože už byl svéprávný. Dostal několik let. Protože žila Naoto na ostrově, daleko od státu, sledovací zařízení základny vyjímek ji objevilo až po dlouhé době. Když si pro ni přišli, její bratr byl ještě ve vězení a i když Nao odporovala, do základny jela. V základně žije už pár let a stále si udržuje kontakt se Shirem. Má v plánu základnu opustit, jakmile jejího bratra propustí.

SCHOPNOSTI

- Nao dokáže vyléčit téměř každé fyzické zranění díky své schopnosti léčitele. U nemocí je to už těžší, tam už její magická schopnost pokulhává, ale díky svému studiu a sledování lidí dokáže rozpoznat, o jakou nemoc se jedná (a případně ji také vyléčit pomocí znalosti léků z lidského světa).

DALŠÍ INFORMACE O POSTAVĚ

  • VĚK: 19 let
  • NAROZENINY: neznámé
  • POHLAVÍ & DRUH: Žena - Člověk/Smrtelník/Instruktorka/Lékář & Ošetřující
  • DŘÍVĚJŠÍ BYDLIŠTĚ: ostrov Okinawa, Japonsko
  • JAZYKY: angličtina, japonština, korejština
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama