PROGRAM: PARTNERS

3. dubna 2016 v 15:38 | Izon |  ZÁKLADNÍ

Slovo partner každý chápe jinak. Někdo v tom slyší společníka, někdo svou lásku, někdo pracovníka, někdo přítele. Ano, to všechno je partner. Partneři jsou ve světě vyjímek chápány jako bytosti, které jsou stvořené myslí člověka. Ve skutečnosti neexistují, ale přesto je někdo vidí.

Partner je většinou vytvořen vyjímkou nevědomky a podvědomě. Důvodem stvoření těchto bytostí je většinou samota nebo nějaká emoční chvilka. Když je člověk často sám a sám být nechce, často si začne vytvářet vlastní společnost, aby sama nebyla. Tento děj si vyjímka téměř neuvědomuje a partnera vidí jako úplně reálnou postavu, případně bytost, které se ale nelze dotýkat. Jakmile se partnera dotknete, Váš pohyb normálně projde tělem jako kdyby byl duch.
Jinak se partner chová jako úplně živý, reaguje logicky na Vaše otázky a funguje pod vlastní vůlí. Může mít rozmanitou povahu.
Partner může mít teoreticky všechny podoby, pokud ona bytost ještě nežije (případně už nežije). Může to být nějaká fiktivní postava z filmů, anime, nějaká fantasy bytost (drak, vlkodlak,...) nebo i obyčejný člověk. Často se stává, že si někdy vyjímka není schopna vyrovnat se smrtí nějaké svého blízkého a tak si vytvoří podvědomě přesně stejně vypadající i chovající se mrtvou postavu, která už v reálném světě zemřela, ale díky vyjímce znovu "ožila" jako partner.

Partner se může kdykoliv objevit a stejně tak i zmizet. Nedoprovází Vás na každém kroku a pohybuje se pomocí "teleportačních dimezionálních portálů". Samozřejmě nikdo není schopný to vysvětlit, protože to většinou neví ani sama bytost.
Partnera vidíte i slyšíte jen vy. To je takový rozdíl oproti sekaiům, které všichni vidí, ale slyšíte jen vy. Často se stává, že si ostatní živé bytosti myslí, že máte nějakou psychickou poruchu, protože když si povídáte se svým partnerem, ostatní vidí a slyší jen Vás, jak stojíte a klábosíte do ničeho.
Partner "zemře" v té chvíli, kdy si připustíte, že ve skutečnosti neexistuje. Pak se začne rozplývat v záři. Pokud u Vás ještě někdo stojí, v posledních patnácti vteřínách před konečným zmizením partnera budou moct i ostatní vidět podobu partnera, stejně tak jako slyšet jeho hlas.

Další informace ohledně partnerů:
  • Partner nic nekonzumuje. Nemůže ani danou věc vzít do ruky.
  • Partnerové můžou mít i zvířecí podobu.
  • Fyzický kontakt partnera cítíte, ale nemůžete ho například vzít za ruku. Logicky to znamená, že pokud Vás partner obejme, vy to cítite úplně stejně jako když Vás obejme jiný člověk, ale nemůžete mu objetí vrátit. Vaše ruka by se do jeho těla ponořila. (Což teoreticky znamená, že on se Vás dotknout může, ale vy jeho ne.)
  • Partner si vede svůj vlastní život, což znamená, že se také obléká a také si mění účesy.
  • V případě zvířecích partnerů se zvíře chová úplně stejně jako obyčejné, v nějakých lepších případech mu i rozumíte.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama