MÍSTA V ZÁKLADNĚ

KNIHOVNA

6. dubna 2016 v 13:26

HERNÍ KNIHA

Hodně velká knihovna, ve které jsou snad všechny žánry knih. Knihovna je rozlehlá a má dvě parta, přitom ještě jednu místnost, která je tajná. Nachází se za sekcí "Japonská kultura". Jedná se o velkou halu s extrémně vysokým stropem. Abyste se dostali ke knížkám nahoře, museli byste použít žebřík. Jinak se tu mimo to nachází mnoho studijních místností. Knihovna slouží jak pro studenty školy, tak i jiné vyjímky v základně.

JEZERO

6. dubna 2016 v 13:24 | Izon

HERNÍ KNIHA

Úplně obyčejné jezero, nacházející se v lese. Žije v něm hojné množství všelijakých živočichů, takže u kachen a hus to nekončí. Sem tam narazíte na žábu, případně jakého většího savce. Hmyzu je tu až přemnoženo. V zimě působí jezero pustě a smutně, vůbec ne jako v létě nebo na jaře. Nejhezčí pohled na jezero je na podzim, kdy je na hladině spoustu listů, tudíž i barev. V noci se z jezera odráží měsíc. Samotné jezero je v poměru velké, takže se většinou stává, že i když se tudy procházejí dva lidé, nemusí se vůbec potkat.

BAZÉN

3. dubna 2016 v 16:08 | Izon
water fantasy blue dark hope swimming hackett Wallpaper

HERNÍ KNIHA

Součástí základny je také bazén. Tento bazén je z poloviny v budově a poloviny venku. Část, která je venku je otevřená od konce jara do začátku podzimu. Tehdy už začíná být být chladno. Část nacházející se v budově je otevřená každodenně. Bazén se zdá být hluboký, avšak to je jen na některých místech. Povětšinou je hluboký něco v průměru čtyř-pěti metrů, v označených místech až sedm-deset. Vstup je povolen pouze v plavkách, ale to je jasné.
Bazén je v poměru nový, stavil se teprve minulý rok. Musíte tu dodržovat určitá pravidla, která se udržují v bazénech. Neběhat v prostoru - důvodem by mohl být úraz. Neskákat z okrajů, ale pouze ze skokanských můstků z důvodu špatného odhadu hloubky a následně úrazu. Dalším pravidlem je nečůrat do vody... (Izon by Vás za to zabila.)

BRÁNA FANTAZIE

3. dubna 2016 v 16:07 | Izon

HERNÍ KNIHA

Tady začínají všechny výpravy do knih. Jedná se o velký "portál", nacházející se u jezera v lese. Vidět ho mohou jen bytosti, které mají co dočinění se světem vyjímek. Obyčejný smrtelník by viděl jen normální lesní krajinu. Samozřejmě se jedná o portál, který umí přesně určit, v jakou chvilku se do knihy vyjímky dostanou. Samotné vytrénovanější vyjímky dokáží vytvořit podobný portál, ale obsahující menší magickou silou a náhodným teleportem do knihy/příběhu. Do knihy se jako první pouští špioni, aby zajistili bezpečnost zevnitř a poté se do příběhu teleportnou vyjímky.
Samotný portál nejenže slouží jako vstup do knih, ale také funguje jako výstup pro ostatní menší portály. Díky tomu se může vyjímka pohybovat po světě, ale pokud vytvoří menší portál a vstoupí do něj, vyjde tímto velkým portálem - Branou fantazie. (Samozřejmě tak velký, samotná Brána je prcek. Toto je jen ilustrativní obrázek.)

BASKETBALOVÉ HŘIŠTĚ

17. března 2016 v 19:10 | Izon

HERNÍ KNIHA

Poněkud menší basketbalové hřiště, nacházející se vedle obyčejného hřiště. Musíte si případně přinést svůj vlastní míč, pokud chcete hrát. Samozřejmě nechybí tribuny a lavičky, aby Vás mohli Vaši přátelé povzbudit. Koše jsou téměř nové. Určitě tento sport všichni znáte. Z jedné strany je basketbalové hřiště obklopené alejí stromů - japonských broskvoní. Bohužel tu není moc osvětlení a tak se zde k večeru nedá moc hrát, pokud nejste přizpůsobeni na šero. Místo ale vůbec nepůsobí strašidelně, ale naopak přátelsky. Také se tu nedá moc odpočívat, není to zrovna prostor pro relax a přemýšlení.
 
 

Reklama